Zpravodaj‎ > ‎

O našich (soukromých) aktivitách

přidáno: 24. 9. 2009 12:09, autor: Jan Kohout   [ aktualizováno 24. 9. 2009 12:29 ]
Honza Milnařík oživuje šumácký zpravodaj krátkou a zábavnou statí:

Po krátké pauze jsme se rozhodli opět oživit náš web a vnést trochu světla do našich aktivit, kterých je v poslední době přehršel. A to hlavně těch soukromých. (O nich se dočtete na samém konci.) Od naší podařené výstavy na sušické radnici, která byla zakončena dopoledne 1.9.2009 slavnostní od-instalací v podání aktivních členů, kteří nezapomněli, že už náš čas vypršel. Ostatní se samozřejmě snažili o prodloužení našeho působení ve výstavních prostorách, a proto na celou záležitost bez skrupulí zapomněli. Celá věc se odehrála v poklidu. Nevyžadovala žádný zásah. A po skončení se všichni* rozešli do svých domovů. Pokud můžeme bilancovat a celou záležitost zhodnotit, tak jedině v dobrém.

Dalším velmi pěkným zážitkem bylo vystoupení studentů ve Smetanově sále, Dívčí válka, které se konalo 19.9.2009. Zde Šumák zajistil fotografický doprovod a zhotovil několik pěkných fotografií, které se velmi intenzivně zpracovávají a zpracovávají a zpracovávají...

Soukromé aktivity členů: kupování domů, bytů, praček, ledniček, svařování, příprava dřeva na zimu, hraní na slepou bábu a vysedávání na kavalci, svatba.

* Poznámka editora: Byl jsem tam jenom já a Verča.