Zpravodaj‎ > ‎

Tropická vernisáž v Sušici!

přidáno: 7. 7. 2009 9:38, autor: Jan Kohout   [ aktualizováno 7. 7. 2009 9:48 ]
Místopředseda sdružení Honza M. se vyjadřuje k vernisáži 1.sušické výstavy následovně:

Dne 1.7.2009 v 18.00 byla ve výstavních prostorách sušické radnice slavnostně odhalena výstava fotografií s názvem Bubliny. S blížícím se okamžikem odhalení atmosféra houstla a to doslova. S příchodem publika se výstavní prostory změnily v prales v době oběda. Krom dusné atmosféry braly dech všem přítomným luzné tóny symfonické kapely Orchestra v podání muzikálního dua Martina Vlka a Jiřího Pláničky. Dosti početné obecenstvo se u nás mohlo občerstvit výběrem z hroznů, česnekovou pomazánkou, salámem vysočina a kaviárem.
    Celou výstavu budete moci navštívit od 1.7 do 1.9. Jedná se o představení fotografické tvorby jednotlivých členů sušické tvůrčí skupiny Šumák. Je zde zastoupena jak barevná tak černobílá fotografie rozličných žánrů. Doufáme, že se vám bude naše většinou přitažlivá fotografická tvorba líbit. Případný vzkaz či stížnost můžete zanechat v knize návštěv přímo ve výstavní síni.
    Všichni si oddechli, když naše rovníková vernisáž skončila, a všichni mohli pokojně odejít do sprch. Tvůrčí skupina se po konzumaci zbylých hroznů, které v tropické atmosféře udělali své, přemístila do přilehlé restaurace Fialka. Následovala konzumace rostlinných fermentovaných nápojů a přívalový déšť.

Tradiční poděkování patří všem. Všem, co nás podpořili. Všem, co se na nás přišli podívat. Rodinám. A všem, co jim nejsme Šumák.
Sponzoři akce: Město Sušice, Elephant Coop s.r.o., Matypo s.r.o.
Děkujeme! A na další společné příležitosti na shledanou...